На Вінницькій кондитерській фабриці діють екскурсійні програми для відвідувачів молодшого шкільного віку (2-8 класи шкіл) та старшого шкільного віку (8-11 класи шкіл та професійних учбових закладів).

Для школярів молодшого шкільного віку діє програма на виробничому майданчику, розташованому по вул. Г. Успенського, 8. Діти відвідують фабрику, засновану ще на початку минулого століття, ознайомляться з її історією, дізнаються про таємниці виготовлення улюблених солодощів. Перед тим як відвідати виробництво, школярі мають змогу відчути себе справжніми кондитерами, одягнувши санітарний одяг та зробити фото на згадку. Після цього екскурсія продовжується у виробницому цеху, де діти побачать процес виготовлення цукерок "Шоколапки" або "Корівка». Після цеху дітей очікує перегляд цікавого тематичного фільму та дегустація. Наприкінці подорожі маленькі відвідувачі отримуюсь солодкі подарунки на згадку про фабрику.

Реєстрація проходить в електронному вигляді в розділі «Розклад». Необхідні документи (заяву та список) можна отримати на останньому кроці онлайн-реєстрування, їх необхідно оформити та привезти з собою екскурсію. Доступ до бронювання на поточний місяць відкривається в останню неділю попереднього. Екскурсії безкоштовнї. Тривалість екскурсії - 90хв.

Для школярів старшої школи та студентів розроблено проект професійної орієнтації на виробничому майданчику по вул. Липовецькій, 12. В рамках програми екскурсанти ознайомляться з особливостями організації праці на промисловому підприємстві, дізнаються працівники яких професій задіяні на виробництві та яку освіту та досвід вони мають. Також, відвідувачів очікує історія розвитку кондитерської фабрики, ознайомлення з технологією виробництва шоколадної продукції, шоколадних батонів, шоколадних плиток та ін. Наприкінці програми на групу чекає солодкий сюрприз.

Реєстрація проходить у телефонному режимі за номером - 067-501-00-84. Екскурсія безкоштовна. Тривалість екскурсії - 150 хв.

У разі виникнення питань стосовно екскурсії за будь-якою з двох програм - звертайтесь, будь ласка, до відділу екскурсій за тел.: 067-501-00-84 з 8.00 до 17.30 з вівторка по суботу